Seoses Covid-19 viiruse levikuga on Gjensidige kontori külastus piiratud. Loe lähemalt SIIT.

Sõidukite pildistamise juhend

Väljastame kaskokindlustuse poliisi sinu sõidukile siis, kui oled meile edastanud nõuetekohased fotod oma sõidukist.

Uus sõiduk

Sõidukist ei ole pilte vaja kui sõiduk on uus. Sõiduk on uus kui see ei ole esindusest välja sõitnud ja kilometraaž on kuni 100 km.

Peale kaskokindlustuse ostmist saada meile myyk@gjensidige.ee sõidukile tehtud müügipakkumine, kus on kirjas sõiduki standart- ja lisavarustus. Seejärel väljastame poliisi.

Kasutatud sõiduk

Kaskokindlustuse kindlustuskaitse algab ja poliis väljastatakse ainult siis, kui meil on sinu sõidukist nõuete-kohased pildid. Palun arvesta, et pildid peavad olema Gjensidigele saadetud vähemalt kaks tööpäeva enne kindlustuslepingu jõustumist.

Kui Gjensidigele pole nõuetekohaseid fotosid edastatud enne kindlustuskaitse alguskuupäeva, siis kindlus-tuskaitse ei alga, kindlustusleping tühistatakse ning kindlustusandja tagastab kogu tasutud kindlustusmakse.

Sõiduki pildistamise võimalused

  • Mine meie koostööpartneri juurde

Sinu jaoks on kõige lihtsam leida endale sobivaima asukohaga koostööpartner. Sõida pildistamist vajava sõidukiga partneri juurde, kes hoolitseb nii pildistamise kui piltide edastamise eest. Koostööpartnerite nimekirja leiad siit.

  • Tule meie juurde

 Asume Tallinnas, Sõpruse pst 145 ja pildistada saab tööpäeviti 09:00 – 16:30. Pildistamiseks lepi aeg kokku helistades 611 6112.

  • Pildista ise

Ise saad oma sõidukit pildistada, kui selle keskmine turuväärtus on kuni 7000 €. Sõiduki väärtust saad kontrollida näiteks online müügiportaalidest.

Ise pildistamise detailne juhend

  • Pildid peavad olema tehtud vahetult enne meile saatmist.
  • Veendu, et sõiduki pildistamiseks on piisavalt valge. Jälgi, et pildistamise ajal ei lange sõidukile varje ning ei oleks peegeldusi.
  • Sõiduk peab pildistamise ajal olema puhas (ei tohi olla porine, lumine jne).
  • Fotod peavad olema selged ja suurendatavad ehk piltide pikslite arv ei tohi olla madalam kui 1 Mpx.
  • Saada e-posti aadressile myyk@gjensidige.ee vähemalt 11 fotot (fotode lõplik arv sõltub lisavarustuse hulgast ja sõiduki olukorrast). Maksimaalne andmemaht ühe e-kirja kohta ei tohi ületada 30 MB. Kui fo-tode maht on suurem, palume need saata mitme e-kirjaga.
  • Vaatame fotod üle ühe tööpäeva jooksul. Kui fotod vastavad nõuetele, väljastame kaskokindlustuse poliisi.