Meist

Meie ettevõtetes on kokku ligi 3 800 töötajat ning pakume laias valikus kindlustuslahendusi nii sulle kui sinu ettevõttele. Baltikumis on meie peakontor Vilniuses ja harukontorid Tallinnas ja Riias. Meid usaldab Baltikumis umbes 700 000 era- ja 60 000 äriklienti.

Gjensidige kogemus

Meie eesmärk on olla kõige kliendikesksem kindlustusettevõte Baltikumis. Me peame kinni oma lubadustest, tagame kvaliteetse teeninduse, teeme keerulise lihtsaks ja tagame alati kliendi rahulolu. Uurime pidevalt oma klientidelt, kuidas nad meiega rahul on ning tagasisidest näeme, et oleme usaldusväärne ettevõte.

Meie väärtused

Oleme ettevõte, mis loob turvatunnet. Usk, avatus ja meie soov teisi kuulata, aktsepteerida ja toetada on meie peamised väärtused, mida oleme järginud. Turvatunne võimaldab meil väljakutseid vastu võtta, aitab meil klientidega suhelda ning leida lahendusi, et oma ambitsioonikaid eesmärke täita.

Mõtleme uutmoodi ja see võimaldab meil valida oma tee. Oleme uudishimulikud, soovides pidevalt areneda ja anda endast parim.

Hindame algatusvõimet ja julgust. Alati julgustame meeskonnakaaslasi julgeda teha esimene samm. Ideed on enam kui teretulnud ja igaüks saab tegeleda sellega, milles ta tugev on.

Hüved

Meie juures on alati võimalik õppida midagi uut. Selleks on loodud Gjensidige Akadeemias erinevad programmid juhtidele, müügitöötajatele ja kahjukäsitlejatele. Korraldame keelekoolitusi ja osaleme avalikel koolitustel ning konverentsidel. Toetame omalt poolt töötajate kärjääri ettevõttesiseselt. Igale uuele töötajale loome personaalse sisseelamisprogrammi sõltuvalt ametikohast.