Rõõmsaid ja rahulikke pühi!

Gjensidige – ka aktiivne puhkus võib olla ohutu

Jalgrattahooaeg on alanud

Gjensidige õnnetusjuhtumikindlustus

Gjensidige liikluskindlustusega tasuta Puksiirabi nüüd ka liikluskindlustuse kindlustusjuhtumi põhjustanud sõidukile. Ka sina väärid Norra kvaliteediga kaitset.

Liikluses võivad sind tabada igasugused olukorrad. Gjensidige kindlustuse peale saad kindel olla, 200 aastat kogemust räägivad enda eest. Gjensidige kodulehel saad oma autole nii liikluse-kui kaskokindlustuse väga mugavalt ning soodsa hinnaga

Liiklusohutus II (Indrek Sirk)

Indrek Sirk Gjensidige liiklusturvalisus I

Ratsutamine Onnetusjuhtum

Gjensidige liiklusturvalisus. Kuidas lemmiklooma ohutult sõidutada?

Teeme lõket ohutult

Väiksel nõuandel on suur mõju

Oleme 200 aastat töötanud selle kallal, et kaitsta oma klientide elu, tervist ja vara ning näeme, et väiksel nõuandel võib olla suur mõju. Lähtudes oma kogemustest, aitame oma kliente nii enne kui pärast õnnetust, et nad oleksid paremini ettevalmistunud selleks, mis võib juhtuda.

Gjensidige on suuruselt teine Põhjamaade ning Baltikumi kindlustusgrupp. Pakume laias valikus kindlustuslahendusi. Saa osa meie asjatundlikkusest.

Andmise rõõm on alati suurem kui saamise rõõm!

Sel aastal muutsime jõulud erilisemaks ja lõime kaasa Toidupanga heategevuslikul toidukogumispäeval ning aitasime neid, kes seda tõeliselt vajavad.

Toetame Toidupanga missiooni viia toit sealt, kus on ülejääk, sinna, kus on sellest puudus. Kui ka sina sellest hoolid, saad oma panuse anda kontole SA Eesti-Hollandi Heategevusfond EE982200221049027713.

www.toidupank.ee