Gjensidige

Gjensidige on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp. Norras on meil 200 aastat kogemust, Eestis oleme tegutsenud juba üle 10 aasta.

Gjensidige täna

Gjensidige on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp, mis on noteeritud Oslo börsil.

Meie ettevõtetes on kokku ligi 3 800 töötajat ning pakume kindlustuslahendusi Norras, Taanis, Rootsis ja Baltimaades. Norras pakume lisaks ka pensioni- ja säästmisteenuseid.

2015. aastal PZU Lietuva kindlustuse ostuga Leedus kasvasime üheks suuremaks kahjukindlustusseltsiks Põhja- ja Baltimaade turul. Meie peakontor asub Vilniuses, Eestis ja Lätis tegutseme ADB Gjensidige filiaalina.

Tegutseme iga päev selle nimel, et tgada professionaalne ja kõrgetasemeline klienditeenindus. Anname endast kõik, et meiega oleks lihtne suhelda ning et kahjukäsitlus ja hüvitiste väljamaksmine toimuksid võimalikult kiiresti.

Missioon

Meie missioon on kaitsta elu, tervist ja vara.

Visioon ja väärtused

Meie eesmärk on saada kõige kliendikesksemaks kindlustusseltsiks Põhja- ja Baltimaade turul. Sellel põhineb ka meie visioon - me tunneme oma klienti kõige paremini ja hoolime temast kõige enam. Seetõttu juhindume nii ettevõtte siseselt kui väliselt neist põhimõtetest:

  • peame kinni oma lubadustest
  • tagame alati kvaliteetse teeninduse
  • teeme keerulise lihtsaks
  • tagame alati kliendi rahulolu

Me mõistame hästi, et hingerahu ja õnnetunne on seotud sellega, kas sinu, sinu jaoks oluliste inimeste ja vajalike asjadega on kõik korras. Meiega oled alati ootamatusteks valmis, kuna oleme sulle toeks nii enne kui pärast õnnetust.

Soovime, et meiega suheldes tunneksid, et me tunneme sind, hoolime sinust, aitame sind ning muudame keerulise lihtsaks.