Autoabi24

Autoabi24 on tasuta ööpäevaringne teenus kõigile meie kasko klientidele, ükskõik kus sa oma sõidukiga ei viibi. Probleemi korral lihtsalt helista meile ja meie spetsialistid aitavad sind nõu ja jõuga.

Tasuta 24/7 abi Eestis ja Euroopas

Teele jäädes pole sa oma murega üksi. Abistame sind telefoni teel ja vajadusel saadame kohale puksiiri, mis sõiduki lähimasse remondiettevõttesse või margiesindusse viib. Avarii korral anname nõu ja juhiseid ning vajadusel aitame sündmuskohal vajalike dokumentide täitmisega. Tuleme sulle appi võimalikult kiiresti. Suuremates Eesti linnades lausa 30 minuti jooksul. Väiksemates kohtades ja Euroopas tuleb oodata natuke kauem, kuna sündmuskohani sõit võtab rohkem aega. 

Mured rehvidega

Rehvide korrasolek on teekonnal esmatähtis. Rehviprobleemi korral parandame või parandame rehvid sündmuskohal. Vajadusel pukseerime sõiduki lähimasse töökotta.

Akuprobleemid

Talvekülmad ei ole aku sõbrad ja vahel võib juhtuda, et sõiduk ei käivitu. Sel juhul tuleme sündmuskohale ja aitame sõiduki lisavooluga käivitada.

Kütuseprobleemid

Diiselkütus võib talvekülmadega hanguda ja vahel võib sattuda sõidukisse ka vale kütus. Sellisel juhul pukseerime sõiduki töökotta. Kui juhtub, et kütus saab ootamatult otsa, toome sulle niipalju lisa, et saad ise lähima tanklani sõita.

Sõiduki teelt väljasõit

Teelt väljasõit ei pea tähendama alati katkenud teekonda. Tuleme kohale, aitame sõiduki tagasi teele ja kontrollime, kas kõik on teekonna jätkamiseks sõidukorras. Vajadusel pukseerime sõiduki lähimasse töökotta.

Sõiduki kinnijäämine

Aitame sind ka keeruliste pinnaseolude puhul. Tuleme kohale ja aitame sõiduki välja kas liivast, lumehangest või porimülkast, kust sa omade jõududega välja ei pääse. Kontrollime seejärel ka sõiduki korrasolekut.

Mured tuledega

Ilma tuledeta sõit on ohtlik. Seetõttu tuleme pimedal ajal appi ka tulede kustumise korral, proovime lahendada olukorra ja kui edasi liikumine on võimatu, siis pukseerime sõiduki lähimasse remondiettevõttesse.

Võtmete ja alarmi mured

Autosse ununenud võtmed, lukustunud uks või rikkis turvasüsteem võib sõiduplaane takistada. Sel juhul toome kohale varuvõtmed või aitame uksed avada.

Reisijate transport

Sõiduki rikke korral ei jäta me su reisiseltskonda hätta, vaid transpordime reisijad Eesti piires sihtpunktini. Välisriigis aitame sihtkohta jõuda ühistransporti kasutades.