Hoonete ja muu vara kindlustamine

Ettevõtjana teed igapäevaselt kõik, et sinu äri toimiks ja areneks. Meie ärikliendi kindlustustooted on mõeldud ettevõtlusega seotud riskide maandamiseks. Kindlustades äritegevuseks vajalikud hooned, seadmed või kauba erinevate ohtude vastu, võid olla kindel, et ebaõnne korral ei jää sa kahjukandmisel üksi.
Lisaks kindlustame ka riigile, kohalike omavalitsustele ja muudele organisatsioonidele kuuluvat vara.

Kaitse enda ettevõtet ning selle vara

Täida vorm ning märgi, millised ettevõtte kindlustuslahendused sind huvitavad. Koos leiame sulle sobivaima lahenduse.

Soovin kindlustuslahendust 

Ettevõtte varakindlustus

Ettevõtte varakindlustus on mõeldud ehitiste, inventari ja seadmete, materjalide ja kauba (tooraine, pool- ja valmistoodang) kaitsmiseks. Valida saad nii koguriski kindlustuse kui kaitse konkreetsete kahjujuhtumite nagu näiteks tulekahju, veekahju või varguse vastu.

Majandustegevuse katkemise kindlustus

Koos ettevõtte varaga soovitame kindlustada ka äritegevuse katkemisega seotud kahjud. Kindlustame saamata jäänud kasumit, püsikulusid ning muid kokkulepitud lisakulusid.

Elektrooniliste seadmete rikete kindlustus (EEI)

Elektroonikaseadmed ning neis sisalduv info, millest su äri sõltub, on õrnad ja haavatavad. Elektrooniline rike, sisemine purunemine, kasutaja ettevaatamatus või ebaõige töövõte võivad seadmeid kahjustada. Seetõttu soovitame elektroonikaseadmetele lisada EEI katte, millega asendame seadme või hüvitame purunenud osade taastamise.

Masina rikete kindlustus (MB)

Vältimaks ootamatuid remondikulusid, on kasulik kindlustada oma statsionaarsed tööstusmasinad ja nende lisaseadmed elektriliste või mehaaniliste rikete ning masinaosade purunemise vastu.