Varakindlustuse toote- ja tiimijuht

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
12.03.2018

Asukoht:
Tallinn

Sinu töö kõige olulisem roll on ettevõte varakindlustuse portfelli juhtimine ja toote arendamine. Portfelli juhtimine sisaldab nii olemasoleva portfelli analüüsi kui strateegiat tulevikuks. Sinu vastutada on kindlustustingimuste ja metoodikate koostamine ning sa oled kaasatud toodete IT lahenduste arendusse. Lisaks sisaldab sinu igapäevane töö suhtlemist meie koostööparteritega ja tootekoolituste läbiviimist nii kolleegidele kui partneritele. Vajadusel teed sa erandlike kindlustusriskide analüüsi, kinnitad või kiidad need heaks. Oled toeks kogu meie toote- ja riskijuhtide meeskonnale ning suhtled igapäevaselt ka oma Baltikumi kolleegidega. Koostöös müügiosakonnaga on sinu ülesandeks kasvatada varakindlustuse portfelli, arendada koostööd meie olemasolevate partneritega ja leida uusi koostöövõimalusi.

Nõuded kandidaadile

Kindlasti on vajalik kõrgharidus või selle omandamine. Eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus ettevõte varakindlustustoote juhtimisel ja arendamisel ning riskide hindamisel. Selle töö jaoks on väga oluline hea koostööoskus, analüüsivõime, argumenteerimisoskus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus. Kasuks tuleb tiimi juhtimise kogemus. Rahvusvahelises meeskonnas töötamiseks vajad sa suurepärast inglise keele oskust. Ka vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume

Gjensidige Eesti filiaalis saad osaleda toote- ja riskijuhtimise osakonna töös rahvusvahelisel tasemel. Kindlustame Sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustuste paketti. Koostame sulle sisseelamisprogrammi ning oleme igati abiks kiirel sisseelamisel.