Liikluskindlustuse toote- ja riskijuht

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
27.08.2017

Asukoht:
Tallinn

Sinu töö kõige olulisem roll on liikluskindlustuse portfelli juhtimine ja toote arendamine. Portfelli juhtimine sisaldab nii olemasoleva portfelli analüüsi kui strateegiat tulevikuks. Sinu vastutada on tootedokumentide ja metoodikate koostamine. Lisaks sisaldab sinu igapäevane töö suhtlemist meie koostööparteritega ja vajadusel tootekoolituste läbiviimist nii kolleegidele kui partneritele. Vajadusel teed sa erandlike kindlustusriskide analüüsi, kinnitad või kiidad need heaks. Samuti oled sa kaasatud toote IT lahenduste arendusse.

Nõuded kandidaadile

Usume, et eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus kindlustustoote juhtimisel ja arendamisel ning riskide hindamisel. Selle töö jaoks on hädavajalik korralik koostööoskus, analüüsivõime, argumenteerimisoskus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning korrektsus. Rahvusvahelises meeskonnas töötamiseks vajad sa suurepärast inglise keele oskust. Ka vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume

Norrale kohaselt on meil kuninglikud töö- ja karjäärivõimalused. Kindlustame sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustuste paketti. Meie meeskond on sõbralik ja rõõmsameelne. Huumor on meie pidevaks kaaslaseks nii sünnipäevapidudel, ühisüritustel kui ka tööprobleemide lahendamisel.