Kahjukäsitluse administraator

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
12.01.2021

Asukoht:
Tallinn

Soovid osaleda igapäevases kahjukäsitluse töös, aitates meid igapäeva andmetöötlusel kui kahjukliendi teenindamisel.

Sul avaneb suurepärane võimalus tutvuda erinevate sündmustega, sisestada ja jagada infot kahjuregistrites ning pakkudes abi katki läinud vara suunamisel remonti, kuid see ei mõjuta kuidagi Su tasakaalukust ja sõbralikkust. Toetad igapäevaselt oma tegemistega kahjueksperte. Su päevad on täis suhtlemist klientidega, kes on mures oma kannatada saanud vara pärast. Sa oled valmis kliente kuulama ja välja pakkuma parima lahenduse. Vajadusel selgitad kliendile kindlustuslepingust või seadusest tulenevat kokkulepet. Sa saad hakkama väiksemate kahjude hindamisega, suudad kahju ja kahjukalkulatsiooni omavahel võrrelda. Kahjusuuruse täpsustamiseks suhtled remondieelarve loojaga.

Sa suudad koostada korrektse kahjutoimiku ja süstematiseerida toimikuid. Osaled aktiivselt meeskonnatöös ja koolitustel. Teed ettepanekuid otsuste tegemiseks ega karda väljendada oma arvamust.

Usume, et eneseteostusele aitavad kaasa Sinu õigus- või finantsvaldkonnaga seotud eri- või kutseharidus ning eelnev töökogemus kindlustuses või panganduses. Vajalik on kindlasti hea analüüsivõime, korrektsus, paks nahk stressiolukordade jaoks ning hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus. Eeldame, et Sul on kehtiv sõiduki juhtimise õigus ning suurepärane vene, inglise ja eesti keele oskus.

Gjensidige Eesti filiaalis saad osaleda kahjukäsitluse töös rahvusvahelisel tasemel. Toetame Sinu püüdlust liikuda edasi oma kindlustusalasel ametiredelil, just nii nagu on juhtunud Sinu eelkäijatega. Kindlustame Sind korraliku töötasu ja motivatsioonipaketiga. Tagame vajadusel korraliku väljaõppe meie sõbraliku meeskonna poolt.