Isikukindlustuse toote- ja riskijuht

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
12.03.2018

Asukoht:
Tallinn

Sinu töö kõige olulisem roll Gjensidige kindlustuses on reisi- ja õnnetusjuhtumi kindlustuse portfellide juhtimine ja toodete arendamine. Portfellide juhtimine sisaldab nii olemasolevate portfellide analüüsi kui strateegiat tulevikuks. Sinu vastutada on kindlustustingimuste ja metoodikate koostamine ning sa oled kaasatud toodete IT lahenduste arendusse. Lisaks sisaldab sinu igapäevane töö suhtlemist meie koostööparteritega ja tootekoolituste läbiviimist nii kolleegidele kui partneritele. Vajadusel teed sa erandlike kindlustusriskide analüüse, kinnitad või kiidad need heaks.

Nõuded kandidaadile

Kindlasti on vajalik kõrgharidus või selle omandamine. Usume veel, et eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus kindlustustoote juhtimisel ja arendamisel ning riskide hindamisel. Selle töö jaoks on väga oluline koostööoskus, analüüsivõime, argumenteerimisoskus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning korrektsus. Rahvusvahelises meeskonnas töötamiseks vajad sa suurepärast inglise keele oskust. Ka vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume

Gjensidige Eesti filiaalis saad osaleda toote- ja riskijuhtimise osakonna töös rahvusvahelisel tasemel. Kindlustame Sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustustepaketti. Koostame sulle sisseelamisprogrammi ning oleme igati abiks kiirel sisseelamisel.