Vastutus- ja ehituskindlustuse (CAR) toote-ja riskijuht

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
14.05.2017

Asukoht:
Tallinn

Sinu töö kõige olulisem roll on vastutus- ja ehituskindlustuse (CAR) portfelli juhtimine ja toote arendamine. Portfelli juhtimine sisaldab nii olemasoleva portfelli analüüsi kui strateegiat tulevikuks. Sinu vastutada on kindlustustingimuste ja metoodikate koostamine ning sa oled kaasatud toodete IT lahenduste arendusse. Lisaks sisaldab sinu igapäevane töö suhtlemist meie koostööparteritega ja tootekoolituste läbiviimist nii kolleegidele kui partneritele. Vajadusel teed sa erandlike kindlustusriskide analüüsi, kinnitad või kiidad need heaks.

Nõuded kandidaadile

Kindlasti on vajalik õigusalane kõrgharidus või selle omandamine. Usume veel, et eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus kindlustustoote juhtimisel ja arendamisel ning riskide hindamisel. Selle töö jaoks on väga oluline korralik koostööoskus, analüüsivõime, argumenteerimisoskus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning korrektsus. Rahvusvahelises meeskonnas töötamiseks vajad sa suurepärast inglise keele oskust. Ka vene keele oskus tuleb kasuks.

Pakume

Norrale kohaselt on meil kuninglikud töö- ja karjäärivõimalused. Kindlustame sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustuste paketti. Meie meeskond on sõbralik ja rõõmsameelne. Huumor on meie pidevaks kaaslaseks nii sünnipäevapidudel, ühisüritustel kui ka tööprobleemide lahendamisel.

Ettevõttest

Gjensidige on juhtiv Põhjamaade kindlustusgrupp, mis on noteeritud Oslo börsil. Juba 200 aastat oleme kirglikult töötanud kindlustades oma klientide elusid, tervist ja vara. Meil on ligi 3800 töötajat, kelle abil pakume kindlustustooteid Norras, Taanis, Rootsis ja Balti riikides.