Seoses Covid-19 viiruse levikuga on Gjensidige kontori külastus piiratud. Loe lähemalt SIIT.

Gjensidige

Gjensidige on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp. Norras on meil 200 aastat kogemust, Eestis oleme tegutsenud juba üle 10 aasta.

Gjensidige täna

Gjensidige on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp, mis on noteeritud Oslo börsil.

Meie ettevõtetes on kokku ligi 3 800 töötajat ning pakume kindlustuslahendusi Norras, Taanis, Rootsis ja Baltimaades. Norras pakume lisaks ka pensioni- ja säästmisteenuseid.

2015. aastal PZU Lietuva kindlustuse ostuga Leedus kasvasime üheks suuremaks kahjukindlustusseltsiks Põhja- ja Baltimaade turul. Meie peakontor asub Vilniuses, Eestis ja Lätis tegutseme ADB Gjensidige filiaalina.

Tegutseme iga päev selle nimel, et tgada professionaalne ja kõrgetasemeline klienditeenindus. Anname endast kõik, et meiega oleks lihtne suhelda ning et kahjukäsitlus ja hüvitiste väljamaksmine toimuksid võimalikult kiiresti.

Missioon

Meie missioon on kaitsta elu, tervist ja vara.

Visioon ja väärtused

Meie eesmärk on saada kõige kliendikesksemaks kindlustusseltsiks Põhja- ja Baltimaade turul. Sellel põhineb ka meie visioon - me tunneme oma klienti kõige paremini ja hoolime temast kõige enam. Seetõttu juhindume nii ettevõtte siseselt kui väliselt neist põhimõtetest:

  • peame kinni oma lubadustest
  • tagame alati kvaliteetse teeninduse
  • teeme keerulise lihtsaks
  • tagame alati kliendi rahulolu

Me mõistame hästi, et hingerahu ja õnnetunne on seotud sellega, kas sinu, sinu jaoks oluliste inimeste ja vajalike asjadega on kõik korras. Meiega oled alati ootamatusteks valmis, kuna oleme sulle toeks nii enne kui pärast õnnetust.

Soovime, et meiega suheldes tunneksid, et me tunneme sind, hoolime sinust, aitame sind ning muudame keerulise lihtsaks.

Meie ajalugu

1816

19. sajandi alguses muutub vara kindlustamine aina olulisemaks ning inimesed mõistavad, et õnnetuse korral on vaja ühiselt koos tegutseda. Norras luuakse esimene vastastikku abistav tulekindlustus.

1856

Ole Jacob Broch loob elukindlustusseltsi Gjensidige. Broch on entusiast, kes kujundab ettevõtte vastavalt klientide vajadustele ning nende jaoks.

1922

Norras on loodud juba 260 vastastikku abistavat tulekindlustust. Nende tööks on ühiselt kogutud rahaga suuremate tulekahjude korral vastastikku kahjusid katta ja seeläbi riske maandada. Klientide vara ning kindlustuste finantside kaitsmiseks luuakse edasikindlustusselt, mis kõik tulekindlustused ühe katuse alla koondab.

1932

Ühinenud kindlustusselts võtab kasutusele Vahimehe logo - laternat kandev mees, kellest saab turvalisuse sümboliks ning kes seisab oma valvepostil ka tänasel Gjensidige logol.

1974

Norras ühinevad mitmed kindlustusseltsid ning ühine ettevõte hakkab kandma Gjensidige nime. Gjensidige tähendab Norra keeles “vastastikune” ning sümboliseerib kindlustuse pikaajalist vastastikkuse abistamise ajalugu.

2005

Eestis avab uksed Parex kindlustus. 

2006

Gjensidige alustab Rootsis, Taanis, Leedus, Lätis ja Eestis erinevate kindlustusseltside omandamist. Üheks ettevõtteks on ka Eestis tegutsev Parex kindlustus.

2007

Gjensidige tegutseb 2007. aasta lõpuks juba kuues riigis: Norra, Rootsi, Taani, Eesti, Läti ja Leedu.

2008

1. jaanuaril 2008 saab Parex Insurance Company uueks nimeks AAS Gjensidige Baltic, mille peakontor asub Riias.

2010

10. detsembril 2010 siseneb Gjensidige Oslo börsile.

2015

Gjensidige ostab Leedus kindlustusseltsi PZU Lietuva, mille tulemusena kasvame üheks suuremaks kahjukindlustusseltsiks Põhja- ja Baltimaades.

2016

31. oktoobril 2016 liidame Gjensidige Baltimaades tegutsevad ettevõtted ning hakkame kandma ühist nime ADB Gjensidige. ADB Gjensidige võtab üle kõik AAS Gjensidige Baltic varad, õigused ja kohustused. Meie uue peakontor asub Vilniuses, Eestis ja Lätis tegutseme ADB Gjensidige filiaalina.