Gjensidige pälvis maanteeametilt vastutustundliku ettevõtte auhinna liiklusohutuses

11.12.2018

Viimased uudised

 • 24.05.2024
  Reisil võib ootamatu tervisemure tõttu minna arstivisiit maksma mitu tuhat eurot
  Loen edasi...
 • 08.05.2024
  KUULA | Mida reisikindlustust sõlmides tähele panna?
  Loen edasi...
 • 06.05.2024
  Kindlustusekspert annab nõu: päikesepaneelide seadistamisel tuleb just paigaldamisel eriti hoolikas olla
  Loen edasi...
Kõik uudised

Maanteeamet tunnistas kümnendat korda toimunud liiklusohutuse auhindade jagamisel vastutustundlikuks ettevõtteks liiklusohutuses Gjensidige kindlustuse.

Gjensidige pälvis tunnustuse regulaarse panuse eest liiklusohutusalaste infomaterjalide tootmisesse ja levitamisse ning eraldi toodi välja lemmikloomade turvalise sõidutamise teema tõstatamine avalikus ruumis.

Maanteeameti ennetustöö osakonna eksperdi Kerli Tallo sõnul on Gjensidige liiklusohutusteemalised postitused sotsiaalmeedias olnud pilkupüüdvad ning tähelepanu väärib ka lastele liiklusohutuse õpetamine.

„Gjensidiges väärtustatakse ohutut liikluskäitumist ning panustatakse regulaarselt liiklusohutusalaste infomaterjalide tootmisse ja levitamisse,“ lausus Tallo. „Ettevõte on omaalgatuslikult muu hulgas olulise teemana esile tõstnud lemmikloomade turvalisuse sõidukis. Samuti kannab see vastutustundlik kindlustusselts edasi Maanteeameti olulisi väärtusi nagu lapsevanema eeskuju liikluses, enda nähtavaks tegemine, jalgratturite ohutus jne. Nad väärtustavad liiklusohutust ka oma kollektiivis, näiteks kõrvaliste tegevuste aktsiooni raames tellisid nad ennetustöö osakonnalt temaatilise loengu.“

Gjensidige kindlustuse poolt võttis auhinna vastu kahjuosakonna juht Maarika Mürk, kes tänukõnes tõstis esile kolleege ja nende esindatavat sõnumit.

„Iga ettevõtte väärtus on tema töötajad ning sõnum, mida ta esindab. Vastutustundlik ettevõte kannab neid põhimõtteid, mis loovad ühiskonnas lisaväärtust ning aitavad muuta seda ohutumaks. Mul on väga hea meel, et meie tööd turvalisuse tõstmisel on märgatud ning see annab innustust käidud rada veelgi hoogsamalt jätkata,“ ütles Mürk.

Gjensidige meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et inimesed oleksid teadlikumad ja õnnetuste hulk väheneks. Ettevõte otsib pidevalt viise, kuidas aidata kaasa sellele, et liikluskäitumine oleks sõbralik, ohutu ning inimestes kasvaks hoolivus teiste suhtes. Harivad artiklid ning meeldetuletavad reeglid aitavad igapäevaselt meeles pidada, mis on oluline ja innustab eeskuju olema.

Maanteeameti liiklusohutuse auhinda antakse välja alates 2009. aastast. Auhinna eesmärk on väärtustada ning avaldada tunnustust inimestele ja organisatsioonidele, kes on isikliku eeskuju, tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud liiklushariduse korraldamise või liiklusohutuse arendamisega. Tunnustuse saajad valis välja maanteeameti komisjon.