Tartu gaasiplahvatuses suuri kahjustusi saanud trepikoja korteritel on ees uued tuletõkkeuksed

06.10.2021

Viimased uudised

 • 24.05.2024
  Reisil võib ootamatu tervisemure tõttu minna arstivisiit maksma mitu tuhat eurot
  Loen edasi...
 • 08.05.2024
  KUULA | Mida reisikindlustust sõlmides tähele panna?
  Loen edasi...
 • 06.05.2024
  Kindlustusekspert annab nõu: päikesepaneelide seadistamisel tuleb just paigaldamisel eriti hoolikas olla
  Loen edasi...
Kõik uudised

Augusti keskpaigas Jaama 77 kortermajas toimunud rängas gaasiplahvatuses kahjustada saanud korteri taastamistööd on esimestes korterites jõudnud siseviimistlustöödeni.

Gjensidige kahjukäsitluse osakonna juht Maarika Mürk ütles, et tänaseks on taastamistööd jõudnud nii kaugele, et mõnes korteris on käsil siseviimistlustööd ja mitmes korteris käivad korteriomanikega arutelud siseviimistluse detailide osas. Järgmiseks nädalaks on planeeritud fassaadipuhastustööd, mille käigus eemaldatakse tahmakahjustused ja antakse majale värskem ilme.

"Kahjustada saanud Jaama 77 kortermaja trepikoja elektritööd on tänaseks valmis, paigaldatud on uued tuletõkkeuksed ning korteris, kus toimus plahvatus on ära vahetatud kandvad konstruktsioonid. Kogu trepikojale on paigaldatud uus torustik ja taastatud küttesüsteemid. Mitmes korteris teostavad maalrid siseviimistlustöid.  Korteriomanikuga käivad arutelud täpsema sisekujunduse, näiteks värvilahenduste osas," kirjeldas ta.

Jaama 77 kortermajal oli kindlustatud on nii hoone karp kui ka korterite siseviimistlus, mistõttu hüvitab Gjensidige kindlustus kõik vajaminevad remonttööd nii majas sees kui ka näiteks maja taga kahjustada saanud mänguväljakul.