Gjensidige ühendab Baltimaades oma ettevõtted

07.04.2016

Viimased uudised

 • 24.05.2024
  Reisil võib ootamatu tervisemure tõttu minna arstivisiit maksma mitu tuhat eurot
  Loen edasi...
 • 08.05.2024
  KUULA | Mida reisikindlustust sõlmides tähele panna?
  Loen edasi...
 • 06.05.2024
  Kindlustusekspert annab nõu: päikesepaneelide seadistamisel tuleb just paigaldamisel eriti hoolikas olla
  Loen edasi...
Kõik uudised

Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusseltside grupp Gjensidige ühendab selleks sügiseks Baltimaades oma ettevõtted. Pärast juriidilist ühinemist hakkab Gjensidige opereerima ühtse kindlustusseltsina, mille peakontor asub Vilniuses ning filiaalid Eestis ja Lätis. Alates eelmise aasta oktoobrist vastutab Baltikumi juhtimise eest Marius Jundulas.

„Baltikumi ettevõtete ühendamisega paneme nurgakivi efektiivsele ja ühtsele organisatsioonile. See soodustab olemasolevat äritegevust ja ehitab tugeva vundamendi selles regioonis kasvamiseks. Meie laiemaks eesmärgiks on paindliku, kiire ja kogemustele tugineva tegutsemisega saavutada Baltikumis turuliidri positsioon,“ ütles ADB Gjensidige tegevdirektor Marius Jundulas.

„Uus struktuur soodustab Balti- ja Põhjamaade ülest efektiivset teadmiste ja kogemuste vahetamist ning omavahelist koostööd,“ lisab Gjensidige Eesti filiaali juhataja Raul Järve.

Marius Jundulas tõstab esile Gjensidige Grupi 200-aastast kogemust kindlustusturul. „Gjensidige on väga tugevalt liikunud kliendikesksuse suunas kõigil turgudel, kus tegutseme. Me kasutame kogu saadud kogemustepagasit ja parimaid praktikaid oma töötajate arendamisel ja klientide rahulolu suurendamisel Baltikumis,“ lisab Marius Jundulas.

Gjensidige on Põhjamaade juhtiv kindlustusgrupp, mis on noteeritud Oslo börsil. Kokku ligi 3900 töötajaga organisatsioon pakub kindlustuslahendusi Norras, Taanis, Rootsis ja Baltimaades. Norras pakub Gjensidige lisaks ka pangandus-, hoiustamis- ning pensioniteenuseid. Grupi ärikasum 2015. aastal oli 24 miljardit ja bilansimaht 129 miljardit Norra krooni.