Gjensidige kindlustus saab endale uue Baltimaade tegevjuhi

28.06.2023

Viimased uudised

 • 24.05.2024
  Reisil võib ootamatu tervisemure tõttu minna arstivisiit maksma mitu tuhat eurot
  Loen edasi...
 • 08.05.2024
  KUULA | Mida reisikindlustust sõlmides tähele panna?
  Loen edasi...
 • 06.05.2024
  Kindlustusekspert annab nõu: päikesepaneelide seadistamisel tuleb just paigaldamisel eriti hoolikas olla
  Loen edasi...
Kõik uudised
ADB Gjensidige juhatuseliikmed nimetasid uueks Baltimaade tegevjuhiks Bogdan Benczaki, kes asub ametisse juba 3. juulil.

"Bogdan Benczakil on laialdased kogemused ja tõestatud tulemused oma karjääri jooksul Baltimaade ja Ida-Euroopa kindlustusturgudel. Oleme kindlad, et tal on juhtimis- ja isikuomadused, mis on vajalikud Gjensidige juhtimiseks," kinnitab ADB Gjensidige juhatuse esimees Aysegül Cin.

Hr Benczak on tegutsenud kahju- ja elukindlustuse valdkonnas üle 20 aasta ning töötanud arvukatel juhtivatel ametikohtadel PZU SA ja ERGO kindlustusgruppides. Kuni 31. detsembrini 2022 oli ta Baltimaade ERGO juhatuse esimees. Tal on õigusteaduste magistrikraad Varssavi ülikoolist ning ärijuhtimise magistrikraad Gdansk Fund of Managers’ Education ärikoolist Rotterdami ülikoolis.

"Olen nii tänulik kui ka põnevil, et saan Gjensidige kindlustusseltsiga liituda ja anda oma panuse selle inspireerivasse missiooni kaitsta elu, tervist ja vara jätkusuutlikul viisil. Ootan põnevusega, et saaksin Baltimaades tööle asuda koos 700 kogenud ja tegusa töötajaga," ütleb Bogdan Benczak.

Gjensidige Baltimaades kuulub Põhjamaade juhtivasse kindlustusgruppi Gjensidige Forsikring ASA, mis on noteeritud Oslo börsil. Ettevõte annab tööd 700 inimesele ja tegutseb peakontoriga Leedus ning filiaalidega Eestis ja Lätis. Ettevõtte kindlustusmaksete kogusumma kasvas 2023. aasta esimeses kvartalis 17 protsendiga 40 miljoni euroni.