Cachetist sai kindlustusmaakler

19.04.2021

Viimased uudised

 • 24.05.2024
  Reisil võib ootamatu tervisemure tõttu minna arstivisiit maksma mitu tuhat eurot
  Loen edasi...
 • 08.05.2024
  KUULA | Mida reisikindlustust sõlmides tähele panna?
  Loen edasi...
 • 06.05.2024
  Kindlustusekspert annab nõu: päikesepaneelide seadistamisel tuleb just paigaldamisel eriti hoolikas olla
  Loen edasi...
Kõik uudised

Hedi Mardisoo ja Kalle Pallingu idufirma Cachet, mis pakub platvormimajandusele finantsteenuseid, sai kindlustusmaakleri litsentsi.

Kindlustusmaakleri litsents võimaldab Cachet'l teha klientidele võrdlevaid kindlustuspakkumisi erinevatelt kindlustusandjatelt. Siiani kindlustusvahendajana vaid BTA pakkumisi vahendanud Cachet alustab maaklerina koostööd veel viie Eesti kindlustusandjaga – PZU, Seesam, Ergo, Gjendsidige ja Salva Kindlustus, teatas idufirma.

«Möödunud aasta jooksul on platvormitöö tähtsus kasvanud. Samal ajal on hoogu juurde saanud vaidlused seda tüüpi töö jätkusuutlikkuse ümber. Selleks, et platvormimajandus muutuks paremaks ja jätkusuutlikumaks, peame looma teenuseid, mis lähtuksid platvormitöötajate vajadustest,» ütles Cachet' tegevjuht ja kaasasutaja Hedi Mardisoo pressiteates.

Mardisoo sõnul aitab äpitaksojuhtide tegelikku sõidukoormust arvestav kindlustus neil keskmiselt poole kindlustuskuludest kokku hoida, aga ka oma tööajast selgemat ülevaadet saada.

2019. aastal tegevust alustanud Cachet soovib tänavu oma klientide hulka Eestis kahekordistada. Lisaks Eestile Lätis ja Poolas tegutseva ettevõtte jaoks avab üle-euroopaline maaklerilitsents võimalusi rahvusvahelist äri kasvatada ning laiendada teenust seniselt liiklus- ja kaskokindlustuselt mikromobiilsuse ja õnnetusjuhtumi kindlustuse valdkondadesse. Cachet' sihikul on Suurbritannia ja Põhjamaade turud.

 

Originaalne artikkel: Kalle Pallingu idufirma sai kindlustusmaakleri litsentsi - Majandus (postimees.ee)