Sõidukite kahjuekspert

 

Üldinfo

Tööleping:
Tähtajatu

Tööaeg:
Täistööaeg

Kandideerimise tähtaeg:
19.02.2018

Asukoht:
Tallinn

Tunned end kui kala vees nii kahjusid uurides kui kindlustuslepingu teksti lugedes. Sa näed päev läbi katkiseid sõidukeid, kuid see ei mõjuta kuidagi Su tasakaalukust ja sõbralikkust. Su päevad on täis suhtlemist klientidega, kes on mures kannatada saanud sõiduki pärast. Sa oskad kliente kuulata ja oled valmis otsima parimat lahendust. Vajadusel selgitad kliendile lihtsalt ja arusaadavalt seadust või kindlustuslepingut. Sul on ekspertsilm kahjude hindamisel ning oskad kahjukalkulatsiooni ja kahjustusi omavahel võrrelda. Kahjusuuruse täpsustamiseks suhtled remondiettevõtetega. Sa registreerid kliendi avaldused, koostad korrektseid kahjutoimikuid ja võtad vastu otsuseid või teed ettepanekuid otsuse tegemiseks.

Nõuded kandidaadile

Usume, et eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus kindlustuses ja teadmised sõidukitest. Selle töö jaoks on hädavajalik korralik koostööoskus, analüüsivõime, argumenteerimisoskus, paks nahk stressiolukordade jaoks, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ning korrektsus. Et saaksid kõik tööasjad sujuvalt aetud, on vaja kehtivat sõiduki juhtimise õigust ning vabalt suhelda eesti, vene ja inglise keeles.

Pakume

Gjensidige Eesti filiaalis saad osaleda kahjukäsitluse töös rahvusvahelisel tasemel. Kindlustame Sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustustepaketti. Koostame sulle sisseelamisprogrammi ning oleme igati abiks kiirel sisseelamisel.